Eniştemle odamda ateşli bir gece geçirdik

Escort Puanla

Son vakitlerde arkadaşlarımın sevgililerine gözü diktim. Bazen isteyerek bazen de istemeden arkadaşlarımın sevgililerine veriyor ve onlarla seks kıssaları yaşamaya bayılıyorum. Tekrar geçtiğimiz günlerde o denli bir olay oldu lakin bu sefer istemeden verdim. Üstelik de arkadaşımın sevgilisi ile 2 yıldan beri devam eden alakasının evlilik yolunda ilerlediğini ve önemli olduğunu da çok güzel biliyordum. Lakin olan oldu işte bir anlık boşlukla amımı ona vermiş bulundum. Aslında arkadaşımın sevgilisi Emre’de kızı seviyor ancak benim dişiliğim onun da aklını başından aldı. Daha fazla dayanamadı ve beni meskenine götürerek, arkadaşımdan habersiz bağırta bağırta sikti.

Neyse çabucak bu seks öyküsü ile sizleri de buluşturmak istiyorum. Evvel Emre ile nasıl irtibata geçtiğimi anlatayım isterseniz. Yakın arkadaşlarımdan Hazal’ın telefonunda dakika yoktu ve benden sevgilisine haber vermek için telefonumu aldı. Akşam hiç beklemediğim bir anda Emreden bana ileti geldi. Aslında sevgilisini soruyordu fakat kızı arayabilirdi neden bana ileti attığını daha sonra anladım. Bana asılmaya başladı ve ben de ona karşılık verince aramızdaki bu muhabbet ilerledi gitti. Resmen birbirimize kur yapıyorduk. Bir yandan da kendimi arkadaşımın gerisinden iş çevirdiğim için suçluyordum. Fakat ne olursa olsun yarak yemek benim için büyük bir zevkti ve çabucak o çağırır çağırmaz gittim.

Neyse meskenine gittiğimde beni çabucak salona aldı ve tabanıma kadar gelip oturdu. Tabi gelirken elinde birer kadeh de şarap vardı. Şarabımızdan bir yudum aldık ve öpüşmeye başladık. Elimi yarağına attığımda ise bir anda arkadaşımın ne kadar şanslı olduğunu düşündüm. Zira şimdi tam kalkmamış hali ile bile sahiden büyük bir siki vardı. Biraz okşadıktan sonra o kusursuz siki çabucak ağzıma almak istedim ve o denli de yaptım. Çabucak sikini ağzıma aldım ve nefes bile almadan şahane bir sakso çektim. Daha sonra ise amıma almak için can attığımı en seksi halimle söyledim. Emre de en az benim kadar sabırsızdı ve hiç beklemeden beni kucağına alarak zıplatmaya başladı. Harika dakikalar ve harika bir seks yaşıyordum. O geceyi hayatım boyunca unutmayacağım