Güzel Erol ABİ Götümü Sikti

Escort Puanla

Merhaba, ismim Gülçin. 29 yaşındayım ve evliyim. Uzun uzunluklu, çok hoş, dolgun dik göğüslere, pürüzsüz bir bedene, yuvarlak kalçalara ve sütün üzere uzun bacaklara sahip bir bayanım.

Kocamı annem bulmuştu. “Kızım aşkı meşki boş ver, çalışsın meskenine baksın kâfi, aşk karın doyurmuyor.” demişti. Kocam gece gündüz çalışır, beşerlerle konuşmaz, konuta bir bayan komşu dahi gelse bizimle oturmaz, çabucak odasına çekilir, utangaç, utangaç bir tip. Ben zorlamasam seks hayatımız yok üzere birşey, sikmesi için zorla üstüme alırım. Meğer seksi çok seven bir bayanım. Açık giyinmeyi severim. Yolda gören erkekler gözlerini alamazlar, adeta gözleriyle sikerler beni.

Bir gün bir kız arkadaşıma oturmaya gitmiştim. Sohbet uzayınca akşam karanlığına kalmıştım. Durakta minibüs bekliyordum, önümde özel bir otomobil durdu ve kornaya bastı. Ben tabi hiç otomobile bakmıyorum. Adam camı indirip, “Gülçin benim, gel konuta gidiyorsan bırakayım.” dedi. Komşumuz Erol abiymiş. Otomobile bindim, “Sen miydin Erol abi? Ben de kim bu serseri diye düşünüyordum.” dedim. Erol abi de gülerek, “Evet, benim o serseri.” dedi. Meskene yanlışsız giderken, laf atanlardan, bakanlardan konuşuyoruz. Ben, “Erol abi ya, hiç rahat bırakmıyorlar, daima laf atıyorlar, yiyecek üzere bakıyorlar.” diye kaygı yandım.

Erol abi de, “Kızım çok güzelsin, biraz da açık giyinmeyi seviyorsun, sana kim laf atmaz, yiyecek üzere bakmaz?” dedi. “Erol abi, sen de mi?” dedim, “Ne oldu, ben erkek değilmiyim, senin üzere hoşa bakmayıp ta kime bakacam?” dedi. Ben mevzuyu değiştirdim, “Erol abi kaç yıldır komşuyuz, birinci kez arabana binmek nasip oldu, araban hoşmuş.” dedim. Erol abi de, “Kızım o denli bir salakla evlisin ki, adam kimseyle konuşmuyor, kocanın yanında da sana gel gezdireyim diyemiyorum. Otomobilim istediğin vakit buyruğunda, istersen artık bile gezdireyim.” dedi. “Erol abi bugün olmaz.” dedim. “Ne vakit olur pekala?” dedi. “Bilmem, öteki bir gün gezelim.” deyince, Erol abi arabayı kenara çekti, kontağı kapattı ve “Günü söyle gidelim.” dedi. Baktım kurtuluş yok, “Ozaman Pazar günü pikniğe götür beni.” dedim. O da, “Tamam, ancak ikimiz yalnız gideceğiz, olur mu?” dedi. Ben, “Olur.” deyince, beni konutumuzun önüne kadar getirdi bıraktı.

Annemden birşey saklamam, anneme telefon ettim, Pazar günü Erol ağabeyle pikniğe gideceğimi anlattım. Anlatmaz olaydım. Annem, “Ben de geleceğim.” diye tutturmaz mı? Anneme, “Anne olmaz yaa.” dediysem de, annem bana, “Siktir oruspu, sikişeceksin adamla değil mi?” dedi. Ben de, “Yok anne o denli birşey.” dedim, annem de, “Evli barklı adam, seni sikmeyecekse neden pikniğe götürsün? Ben de geleceğim.” dedi. Mecburen bizimle gelmesine razı oldum. Cumartesi akşamdan annem bize geldi ve kocama, “Damat, yarın kızımla gezmeye gideceğiz.” dedi. Kocamın anneme olumsuz karşılık verme üzere bir bahtı yok, “Sen bilirsin anneciğim.” dedi ve olay kapandı.

Pazar sabahı annem beni konuttan aldı ve buluşma yerine gittik. Erol abi otomobille gelip yanımda annemi görünce yüzünden düşen bin modül olmuştu. Erol abinin morali bozulmuş, ama anneme aşikâr etmemeye çalışıyordu. Otomobile bindiğimizde Erol abiyi annemle tanıştırdım. Bu ortada, annem 50 yaşında olmasına karşın, yaşına nazaran hoş bir bayan sayılır. Yolda, sigara ve bira falan almak için, bir marketin önünde durduk. Annem otomobilde kaldı, Erol abi ile ben indim. Markete girince bana, “Anneni neden getirdin?” diye sordu. Ben de, “Telefonda annemle konuşurken ağzımdan kaçırdım, annem de bizimle birlikte gelmek istedi.” diye durumu anlattım. Erol abi de, “Neyse…” dedi ve alışverişi yapıp yola devam ettik.

Ormana vardığımızda Erol abi bizi, sessiz sakin, kimsenin olmadığı ıssız bir yere götürdü. Battaniyeleri serdik, bardakları tabakları, içecekleri ve yiyecekleri çıkardık, küçük tüpe çay suyunu koyduk, otomobilin teybini açtık ve oturduk. Annem Erol abiyi ahret sorularına tutuyordu. Erol abi muhabetten ve sorulardan sıkılmıştı. Bunu farkeden annem ciddiyeti bırakıp samimiyete başlamış, Erol abi ile el latifeleri yapıyordu. Dokunmalar, sarılmalar derken bunlar işi büyüttüler. Erol abi beni unuttu, benim yanımda anneme sulanıyordu. Erol abi annemin kulağına birşeyler söyledi, annem de bana, “Kızım git biraz gez dolaş, ne başımızda duruyorsun?” dedi.

Bunun ne manaya geldiğini anlamıştım. Yanlarından kalktım, ordan uzaklaşır üzere yaptım, yakındaki çalılıkların ardına gizlendim ve annemle Erol abiyi gözetlemeye başladım. Annem Erol abinin fermuarını açtı, yarağını çıkardı ve yarağıyla oynamaya başladı. Gözlerime inanamadım, Erol abinin yarağı çok büyüktü. Kocamın yarağından öbür birinci kere bir öbür erkeğin yarağını görüyordum, o da kocaman bir yarak idi. O ana kadar ben daima, tüm erkeklerin yarrakları kocamınki üzere küçük olur sanıyordum. Az sonra annem Erol abinin yarrağını ağzına almış emiyordu. Bunu da birinci sefer görüyordum, yani yarak yalamayı. Kocamın yarrağını daha hiç yalamadım. Hiç yarak ağza alınır mı? Lakin annem Erol abinin yarrağını o denli hoş ve iştahla yalıyor ve emiyordu ki, kesinlikle zevkli birşey olmalıydı, resmen somuruyordu. Erol abinin o kocaman yarrağının nerdeyse hepsi annemin ağzında kayboluyordu.

Az sonra annem eteğini üste topladı, külodunu çıkardı, battaniyeye sırtüstü uzandı ve bacaklarını ayırdı. Birkaç saniye içinde Erol abi de pantolonunu ve külodunu çıkarıp, koca yarağını anneme sokmuştu bile. Erol abi annemin amına habire sokup çıkarırken, annem Erol abinin altında zevkten dört köşe bir biçimde gözlerini kapatmış, “Ohhhh. Geçir koçum, kökle, sik beni!” diyor, inliyordu. Daha fazla dayanamadım yanlarına gittim ve anneme, “Bunun için mi beni gönderdin?” diye kızdım. Annem de bana kızgın bir formda, “Sus ağzına sıçtığımın kızı, birazdan sen de sikişirsin!” dedi. Erol abi ise hiç istifini bozmadan annemi sikmeye devam etti. Orda öylece donup kalmıştım.

Erol abi birkaç sefer daha annemin amına sokup çıkardıktan sonra, ikisi de boşalmışlardı. Annem Erol abinin altından kalktı ve “Al sevgilin senin olsun, zirve tepe kullan!” dedi ve külodunu alarak otomobile gitti. Erol abinin annemin amından çıkardığı yarak sallanıyordu, ister istemez gözüm takıldı kaldı. Suskunluğu Erol abi bozdu, “Ne yapayım kızım, ben sana yalnız gidelim dedim, sen anneni de getirdin!” dedi. Elimden tuttu, yanına oturttu ve “Ben aslında seni sikmeyi istiyordum!” dedi ve beni öpmek istedi. “Hayır istemem artık!” dedim. Erol abi ayağa kalktı yarağını ağzıma dayadı, “Em o zaman!” dedi. “Hayır, istemiyorum!” diye karşılık verince, başımı sıkıca tutup zorla yarağını ağzıma soktu. Aslında ben de çok istiyordum, fakat kızmıştım.

Biraz naz yaptıktan sonra, yarağını kendi isteğimle yalamaya ve emmeye başladım. Az sonra Erol abi yanıma oturup, gömleğimin düğmelerini açmış, göğüslerimi emiyordu. Yalayarak göbeğime geldi, külodumu çıkardı ve amımı okşuyordu. Bacaklarımı havaya dikti ve amımı yalamaya başladı. Daha evvel kocam amımı hiç yalamamıştı, birinci kez bir erkek amımı yalıyordu. Amımın yalanması çok değişik bir zevk veriyordu ve çok geçmeden boşaldım. O sırada birden annem zirvemize dikildi ve Erol ağabeye, “Ben senin yarrağını yaladım emdim, sen benim amımı yalamadın, ama kızımın amını yalıyorsun!” dedi. Erol abi de anneme, “Yıka amını gel, bu türlü anne kızı hem yalar hem sikerim!” dedi.

Annem su şişesini alıp, amını yıkamak için çalıların ardına gerçek gittiğinde, Erol abi sırtüstü uzandı, beni üstüne oturttu, alttan yarağını amıma soktu ve dipliyordu. Erol abi beni o denli hoş sikiyordu ki, evlendiğimden beri kocam tarafından daha hiç böylesine heyecanlı sikilmemiştim. Zevkten kendimi kaybetmiştim, boşaldıkça boşalıyordum. Çok geçmeden annem de amını yıkayıp gelmişti, Erol abinin yüzüne yanlışsız çömeldi, amını Erol abinin ağzına dayadı ve yalattı. Erol abi bir yandan yarağıyla beni sikerken, başka yandan da lisanıyla annemin amını sikiyordu. Annem inleyerek Erol abinin ağzına boşalınca, Erol abi de beni daha süratli ve sert sikmeye başladı ve birlikte birebir anda boşaldık.

O gün piknik boyunca, Erol abi bir sefer daha hem annemi sikti hem de beni sikti. Kimsenin kimseye bir dargınlığı, kızgınlığı kalmamıştı. Erol abi, annem ve ben, çok hoş bir piknik yapmış, üçümüz de olabildiğince memnun olmuştuk. Lakin bu daha başlangıçtı, bundan sonra ayda en az 3 – 4 defa, annem ve ben Erol ağabeyle buluşup üçlü sikişmeye karar verdik. Tabi bundan, ne 65 yaşında siki kalkmayan babamın, ne işten güçten diğer birşey düşünmeyen salak kocamın, ne de Erol abinin karısının haberi olacak! Anne kız birlikte gezmeye gideceğiz (Bu günkü gibi!)…