Teyzeme Köyde Çakışım

Escort Puanla

Slm. Benim anlatacağım olay 10 sene evvel başladı. Her sene olduğu üzere tekrar tatilimizi Türkiyede geçirecektik. Babam, işlerinin aksi gittiğinden ötürü, bizi uçak ile Türkiyeye yolladı. Marmara denizinin kıyısındaki yazlığımıza yerleştik. Biz 3 kardeşiz, 2 kız ve 1 erkek. Ben en büyüğüyüm. Yazlıkta yanımıza Teyzem de geldi, kocası Kemal enişte İstanbulda, işleri yüzünden gelemedi, o da haftasonları geliyordu. Günlerimizi denize girip güneşlenerek geçiriyorduk.

Günlerden Pazartesi idi. Teyzem Anneme, “Neriman, ben yarın kasabaya gidip alışveriş yapacam, Ahmet te benimle gelsin, bana yardım eder.” dedi. Annem de, “Tabii olur.” deyip benim, fikrimi bile sormadı. Halbuki Salı günü yazlıktaki arkadaşlar ile buluşup kızlara takılacaktık. Ben itiraz etmeye kalkınca, Annem, “Babana söylerim seni!” diye tehdit edince mevzu kapandı. Salı sabahı erkenden kalkıp Teyzemle yola çıktık. Otomobilimiz olmadığı için geçen köy dolmuşlarından birine bindik. Benim hızım hala asılı idi. Teyzem beni güldürmek işin türlü türlü latifeler yapıyor, beni gıdıklamaya çalışıyordu. Teyzem, “Oglum bak hız asma, sen benimle geldiğine pişman olmayacaksın, bak gör seninle neler yaşayacağız!” diyordu. Ben de, “Ya Teyze, küçücük kasaba, ne olabilir ki?” diye ona sitem ediyordum.

Dolmuşta giderken bir köyü göterip, “Bak orası eniştenin köyü, dönüşte uğrayıp kaynanamdan birşeyler alacağız!” deyince temelli moralim bozuldu. “Ya Teyze, biz bugün ne vakit denize gireceğiz?” dedim. Teyzem, “Oğlum deniz kaçmıyor ya, yarın gireriz!” dedi. Kasabaya vardığımızda pazaryeri çok kalabalıktı. Teyzem bütün tezgahları dolaşıyor, almasada her şeye bakıyordu. Bir orta kolumdan tutup, “Oğlum ardımda dikil, ortamıza kimse girmesin, bu salak köylüler fırsat buldu mu götüme parmak atarlar!” dedi. Yaklaşık 1 saat pazaryerini gezdikten sonra, Teyzem dükkanların olduğu sokağa girdi. Orada bir bayan iç çamaşırları satan dükkana girdik. Teyzemi tanıyorlardı, bize içecek bir şeyler ikram ettiler. Teyzem sonra kimi iç çamaşırlarına baktı, hepsi dayanılmaz sexy görünüyordu. Kimileri okadar ince idi ki, giyenin içi rahat görünürdü. Teyzeme takıldım, “Teyze bunları kendine mi alacaksın?” dedim. O da, “Evet, lakin Annen de istedi!” dedi. Ben de, “Yok ya, annem hayatta bu türlü şeyler giymez1” dedim. O da, “Sen o denli san!” deyip tezgahın üzerindeki String Tangalardan birkaç tane paket yaptırdı.

Öğlen vakti geri dönmek için dolmuşa bindik. Dolmuş boştu, en geriye oturduk. Ben Teyzemin poşetinden aldığı Tangalardan birini çıkartıp incelemeye başladım. Teyzem de, “Çok mu beğendin?” diye sordu. Ben de, “Acaba giyince nasıl durur diye merak ediyorum!” dedim. Bu ortada eniştemlerin köyüne yaklaşmıştık. Teyzem sürücüye, “Müsait yerde dur da inelim!” dedi. Anayoldan köye kadar yaklaşık 25 dakika yayan yolumuz vardı. O sıcakta ve pazar paketleri ile yürürken, Teyzem, “Gel şurada bir çesme var, su içip, dinlenelim biraz!” deyip, dere içine hakikat yürüdü. Ben de Teyzemin gerisinden gittim, çeşmenin yanına geldik. Su içip, ağaç gölgesinde biraz dinlendikten sonra, Teyzem, “Hemen geliyorum!” deyip dereye yanlışsız yürüdü. Herhalde çişini yapacak diye ben yerimden kalkmadım. Geri geldiğinde ona, “Teyze, gidelim mi artık?” dedim. Teyzem, “Bekle sana birşey gösterecem, ancak kimseye anlatma, anlatırsan palavra söylüyor derim!” dedi. “Neymiş o?” dedim. Teyzem de, “Çok merak ediyordun nasıl durur diye, bakta gör nasıl durmuş!” dedi ve eteğini üst çekti…

Teyzem yeni aldığı tüllü Tangalardan birini giymiş, amcığı olduğu üzere görünüyordu. Yutkunarak, “Teyze dayanılmaz duruyor!” dedim. Teyzem, “Gerçekten beğendin mi?” diye sordu. “Hemde çooook!” dedim. Sikim anında kalkmış, pantolonumun üstünden belirli oluyordu. Farkında olmadan elim sikime gitmişti. Bunu gören Teyzem gülerek, “Noldu? Daha evvel hiç am görmedin mi?” dedi. Ben de, “Ohooo, çok gördüm! Sadece görmek mi, siktim bile!” dedim. Teyzem tekrar gülerek, “Bak sen yaramaza!” diyerek eteğini tekrar kapattı. Etrafta kimsenin olmadığından istifade Teyzemin yanına yaklaşıp, elimi amına atmak istedim. Teyzem benden bunu hiç beklemiyordu, “Aaaa, oğlum iyimisin sen? Ben senin Teyzenim!” dedi. Ben yalvarmaya başladım, “Ya Teyze, ne olur bir kez ellesem? Amcığa ellemeyi özledim. Bak bu gece senin amını düşünerek 31 çekecem, bari bir kez ellet de sıcaklığını hissedeyim!” dedim…

Herhalde içler acısı bir haldeydim ki, Teyzem durumuma üzüldü, “Tamam, ancak yalnızca bir defa elleyeceksin!” dedi. Teyzemle dere kenarına indik. Teyzem tekrar eteğini kaldırdı, ben de önünde diz çökerek, Teyzemin tangasını kenara çekip, amını ellemeye başladım. O sırada Teyzem istikrarını kaybedip, götünün üstüne yere düştü. Ben de fırsattan istifade amına parmak soktum. Teyzem ne olduğunu anlayana kadar, amını yalamaya başladım. Teyzem evvel başımı ittirip, “Sapıkmısın oğlum sen! Dur yapma!” falan dediyse de, sonra o da kalçalarını oynatıp başımı amına gerçek bastırmaya başladı. Teyzem amını yalamamdan acaip hoşlanmıştı. Çok sürmeden Teyzem orgazm oldu, amından sular akmaya başladı. Teyzemin titremeleri geçince, “Tamam, bukadar yeter!” deyip kalkmak istedi. Nasıl moralim bozulmuştu! Teyzeme, “Eee, ben ne olacam Teyze? Sen rahatladın natürel, beni bu türlü sikim elimde sap üzere bırakacakmısın?” dedim kızarak.

Teyzem biran duraksayıp, etrafa şöyle bir baktı, gelen giden yoktu. “Hadi gel bari, sen de rahatla!” deyip bacaklarını açtı, Tangasını kenara çekti ve “Çabuk ol, yakalanıp millete rezil olmayalım!” dedi. Ben de hiç vakit kaybetmeden pantolonumu ve külodumu aşağı indirip, sikimi teyzemin amına soktum. Yaklaşık 10 dakika kadar Teyzemin amını siktikten sonra, “Teyze, gelmek üzereyim!” dedim. Teyzem de, “Spiral takılı, içime boşalabilirsin!” der demez, Teyzemin amına o denli bir boşaldım ki, boşalmam hiç bitmeyecek sandım. Sonra Teyzem çantasından kağıt mendil çıkarıp, evvel benim sikimi, sonra da kendi amını temizledi. Sonra da toparlanıp köye gittik.

Teyzemin Kayınbabası kahvede oturuyordu. “Kızım annen kasabaya gitti, akşam üstü gelecek, onu bekleyecekmişsin, benim de işim var tarlaya gidecem, oradan da kasabaya…” dedi ve konutun anahtarını Teyzeme verdi. Meskene gidip biraz soluklandıktan sonra, Teyzem, “Hadi kalk banyo yapalım, bu türlü cenabet cenabet durmak olmaz!” dedi. Teyzemle banyoda birlikte yıkandıktan sonra tekrar sevişmeye başladık. Konut boştu, akşama kadar kimse gelmeyecekti nasıl olsa. Banyoda Teyzemle ağız tadı ile güzelce sikiştik. Akşam üstü Teyzemin Kaynanası geldi, biz de yazlığa geri döndük.

Yazlıkta, ben salonda otururken, Annemle Teyzem mutfakta konuşuyorlardı. Annem Teyzeme, “Gününüz nasıldı?” diye sorunca, benim ödüm bokuma karıştı, Teyzem sikiştiğimizi anlatacak diye. Fakat Teyzem anlatmadı, yalnızca, “Valla çok güzeldi! Sen ne yaptın, anlat bakalım!” dedi. Annem de, “Ne yapayım, bütün gün plajda erkeklere azgın azgın bakıp durdum, lakin kendimi siktirecek birini bulamadım!” dedi. Teyzem Anneme aldığı sezy iç çamaşırları verince, Annem çok sevindi. Birkaç gün sonra Annem de kendini siktirecek birini bulmuş, Teyzemle beni hergün yazlıkta bırakıp, o adamın meskenine sikişmeye gidiyordu. Tabi bu işe en çok ben sevindim, bu sayede hergün Teyzemi siktim! O sene yaz tatilimiz çoooook hoş geçti. İlerleyen günlerde Teyzemi götten de siktim. Teyzemle ilgimiz hala devam ediyor…